آیا اسلام دین رحمانی‌ست یا دین جهل و جنایت!

بهرام رحمانی

bahram.rehmani@gmail.com

محمدحسن منطقی،‌آخوند و پناهنده ۵۰ ساله ايرانی در استرالیا، روز دوشنبه 15 دسامبر 2014 به وقت محلی، اقدام به گروگانگيری ده‌ها نفر در کافه «لینت» شهر سیدنی کرده بود. او بامداد سه‌شنبه و در پی حمله نيروهای پليس به این کافه، همراه با دو تن از گروگان‌ها کشته شد.

در سایت منتسب به «هارون مونس»‌(محمدحسن منطقی)، متنی به تاریخ ۱۴ دسامبر چاپ شده که در آن به زبان انگلیسی نوشته شده است: «اسلام دین صلح است. به همین دلیل مسلمانان باید با سرکوب و تروریسم آمریکا و متحدانش از جمله بریتانیا و استرالیا بجنگند. اگر در برابر این جنایات ساکت باشیم نمی‌توانیم جامعه آرام و صلح‌آمیزی داشته باشیم.»

ما سخنان این فرد گروگان‌گیر را به طور روزانه از زبان سیدعلی خامنه‌ای، فیروزآبادی، نقدی، سران داعش و القاعده و غیره می‌شویم. یعنی زبان تروریستی! اگر سربازان استرالیایی، انگلیسی، آمریکایی و غیره در عراق و افغانستان آدم می‌کشند چه ربطی به انسان‌های بی‌گناه این کشورها دارد؟ باید حاکمیت‌های این کشور را محکوم کرد نه مردم عادی را قربانی کرد!

مرضيه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه ايران، دوشنبه شب با توصيف اسلام به عنوان «دينی رحمانی»، ادعا کرد: «سوابق و شرايط روحی - روانی اين فرد ايرانی که نزديک به دو دهه قبل به استراليا پناهنده شده بود، مکررا با مقامات استراليا مطرح شده بود و وضعيت او برای مسئولان اين کشور کاملا روشن بوده است».

باید از این سخنگوی حکومت اسلامی و سران این حکومت جانی، سئوال کرد که اگر به گفته شما این آخوند شرایط روحی خوبی نداشت انسان‌ها را به گروگان گرفت. اما شرایط روحی آخوندهایی چون خمینی، خلخالی، خامنه‌ای، رفسنجانی، روحانی، یزدی، ملاحسنی، علم الهدی، موسوی اردبیلی، پور محمدی، اژه‌ای، یونسی، موسوی تبریزی، خاتمی و هم‌فکرهای غیرآخوند آن‌ها مانند احمدی‌نژاد، رحیمی، مشایی، ربیعی، ظریف، ده نمکی، ولایتی و فرماندهان سربازان گمنام امام زمان، سپاه پاسداران، بسیج، انتظامی، اطلاعاتی، امنیتی، لباس شخصی‌ها، نیروهای امر به معروف و نهی از منکر و... چطور است؟

آیا سران و مقامات آخوند و غیرآخوند حکومت اسلامی، گروه‌گروه زندانیان سیاسی و اجتماعی را نکشته‌اند؟ مردم کردستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، ترکمن صحرا، آذربایجان و... را به خاک و خون نکشیده‌اند؟ ایا تمام سنگ فرش‌های شهرها و کوچه‌های خاکی روستاها با خون انسان‌های بی‌گناه آبیاری نکرده‌اند؟ در خیابان‌ها به گردن قربانیان طناب دار نیانداخته‌اند؟ به صورت زنان اسید نپاشیده‌اند؟ با فتواهای جنایت‌کارانه‌شان صدها فعال سیاسی و فرهنگی را در داخل و خارج کشور به قتل نرسانده‌اند؟ آیا تاکنون ده‌ها هزار انسان را به دیار نیستی نفرستاده‌اند؟ اکثریت جامعه ایران را به لحاظ اقتصادی به خاک سیاه ننشانده‌اند؟ سی و پنج سال است آدم نمی‌کشند، تجاوز نمی‌کنند، غارت نمی‌کنند و هرگونه اعتراض بر حق و عادلانه به وحشیانه‌ترین شکلی سرکوب نمی‌کنند؟

آیا سربازان گمنام امام زمان به چه شکلی فروهرها، مختاری، پوینده، زال‌زاده، حاجی زاده و فرزند ده ساله وی، بختیار، فرویدن فرخزاد، صدیق کمانگر، غلام کشاورز، کاظم رجوی، نقدی، زهرا رجبی، حمید بهمنی، اویسی‌ها و... را ترور کردند؟ آیا تروریست‌های حکومت اسلامی، چگونه شرفکندی و همراهانش را در رستوران میکونوس برلین به چه شکل هولناکی کشتند و حتا به کله آن‌ها تیر خلاص زدند؟ این تروریست‌ها چگونه قاسملو و همراهانش را در اتریش و در سر میز مذاکره کشتند؟ لیست ترورهای حکومت اسلامی بسیار بلند بالاست و کارنامه سیاه سنگینی دارد.

اگر به این همه جنایات سی و پنج ساله حکومت اسلامی ایران، سیاست‌ها و اعمال امروز داعش و جبهه النصره، طالبان، القاعده، بوکو حرام، حزب‌الله لبنان، و هم‌چنین حکومت سوریه، شیوخ خاورمیانه که هر کدام در راس 22 کشور عربی قرار گرفته‌اند اضافه کنیم آن موقع است که عمیقا معنی «دينی رحمانی» را درک می‌کنیم؟! دین رحمانی، یعنی دست و پا بریدن و چشم درآوردن با اتکا به قوانین اسلامی قصاص، سنگسار، تجاوز به زندانیان به ویژه دختران «باکره»، بریدن سر روزنامه‌نگاران، دار زدن انسان‌ها در خیابان‌ها، پاشیدن اسید به صورت زنان در خیابان‌ها، راه‌انداختن قتل‌های زنجیره‌ای زنان، قتل‌های زنجیره‌ای فعالین سیاسی و نویسندگان، تشویق دختربچه‌ها برای ازوداج، سرکوب سیتماتیک زنان، داشتن چهار زن و ده‌ها صیغه برای مردان مسلمان و...

اسلام یعنی مانند محمد پیامبر و علی امام اول مسلمانان که در طول یک روز گردن زدن 800 یا 900 نفر از مخالفین و یا اسرا زدند. خمینی نیز در سال 1358، در یکی از سخنرانی‌هایش به خودش انتقاد کرد که چرا هنوز در یک روز به اندازه محمد و علی اعدام نکرده‌اند. او تاکید کرد چرا از همان روزهای نخست به قدرت رسیدن شان زبان‌ها را بنریدند و قلم‌ها نشکستند و در هر کوی و برزن محالفین را اعدام نکردند و... به همین دلیل خمینی، خلخالی را که بیش از خود او جنون آدم‌کشی داشت بر راس دادگاه‌های انقلاب اسلامی، به عبارت دیگر همان دادگاه‌های نظامی صحرایی قرار داد تا هر کس را هر جا گیر آورد اعدام کند. پورمحمدی که در حال حاضر وزیر دادگستری دولت شیخ حسین روحانی است فقط در سال 67 با فتوای خمینی، در کشتار هزاران زندانی سیاسی نقش مستقیم داشت. اسلام، یعنی اسیر گرفتن کودکان و زنان و تقسیم آن‌ها مانند غنایم جنگی بین نیروهای «خودی» و... اگر این اعمال حکومت اسلامی محمد و علی و ابوبکر و عمر و عثمان در 1400 سال پیش بود امروز این پرچم را داعش، بوکو حرام، حکومت اسلامی ایران، حکومت عربستان، حکومت عراق، القاعده و دیگر گروه‌های تروریستی اسلامی بر دوش گرفته‌اند.

چند ماه پیش گروه اسلامی بوکوحرام در نیجریه، حدود 300 دختر 16 تا 18 ساله را ربود. دست‌کم 223 نفر از این دختران هنوز گرفتارند و در ویدئویی که ابوبکر شکائو‌(رهبر گروه) اعلام کرد که آن‌ها را خواهد فروخت.

 بوکو حرام به معنای «حرام بودن تحصیل به روش غربی حرام» است.  بوکو حرام یک گروه مسلح اسلامی تروریستی در کشور نیجریه است که خواستار تعطیلی تمامی مدارس و علوم نوین و هم‌چنین اجرای قانون شریعت به روایت خودشان در تمامی نیجریه است.

اعضای گروه اسلامی - تروریستی طالبان، روز سه‌شنبه 16 دسامبر 2014 - 25 آذر 1393، به یک مدرسه ‌در شهر پیشاور پاکستان حمله کردند و دانش‌آموزان 9 تا 14 ساله را کشتند. دست‌کم ۸۴ دانش‌آموز و تعدادی از معلمان در این حمله کشته شدند. طالبان ۵۰۰ دانش‌آموز ابتدایی را گروگان گرفته‌اند. این مدرسه وابسته به ارتش پاکستان است.

در این حمله تروریستی، دست‌کم‌۳۶ دانش‌آموز دیگر مجروح شد‌ه‌اند که به نقل از مقامات بیمارستان محلی پبشاور وضعیت سلامت تعدادی از آن‌ها و هم‌چنین تعدادی از معلمان مجروح، بحرانی است.

ایدئولوژی اسلامی، انسان‌ها را از خود بی‌خود می‌کند، مغزشان را شستشو می‌دهد، به آن‌ها «جهاد»، یعنی کشتن و کشته‌شدن در راه خدا، یعنی هیچ و پوچ یاد می‌دهد. اسلام، به خصوص برای مسلمانانی که زمینه‌اش را دارند سیرت و خوی درنده‌خویی می‌دهد تا بتوانند سر انسان‌ها ببرند، تیرباران کنند، به دختربچه‌ها تجاوز نمایند و...

اگر آخوند محمدحسن منطقی، قدرت و امکانات و توانایی‌هایش به این حد بود که در سیدنی انسان‌های بی‌گناه را گروگان بگیرد،‌آخوند خامنه‌ای و ماشین آدم‌کشی حکومت اسلامی، که بینان‌گذار آن آخوند دیوانه دیگری به نام خمینی بود مردم یک جامعه نزدیک به هشتاد میلیون را به گروگان گرفته‌اند و مانند اسیر و برده با آن‌ها رفتار می‌کنند.

در یک کلام به طور کلی امروز اسلام در شرق و راسیسم و فاشیسم در غرب بشریت را تهدید می‌کنند. ایدئولوژی‌هایی که رسما و علنا آدم‌کشی را تبلیغ و ترویج می‌کنند و در طول تاریخ نیز کسب و کارشان کشتن و کشته‌شدن و کشورگشایی و جنگ و خونریزی بوده است! به این می‌گویند: «فاشسیم و راسیسم رحمانی و اسلام رحمانی!»

سه‌شنبه بیست و پنجم آذر 1393 - شانزدهم دسامبر 2014